• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 933

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675148 15883436 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny, 2 pokojowy apartament z widokiem na morze i plaże. II Piętro piętrze w IV piętrowym budynku z windą w prestiżowej inwestycji Gardenia Seaside w Dziwnowie. Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

849 000 PLN (26 867 zł/m2)

2
1
31.6 m2
2019
15883241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674792 15883241 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej. Mieszkanie o powierzc...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

735 000 PLN (10 490 zł/m2)

3
1
70.07 m2
1995
15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (9 282 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15882774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673336 15882774 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m² obejmuje również ok. 40 m² powierzchni przynależnej, która została zaadap...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

545 000 PLN (10 944 zł/m2)

4
2
49.8 m2
1995
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930