• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 927

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15883975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27688696 15883975 Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m². W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego uż...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (5 984 zł/m2)

4
1
111.13 m2
1963