• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 955

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15702821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241165 15702821 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m², zlokalizowana w miejscowości Będzino (gmina Będzino, powiat koszaliński), bezpośrednio przy drodze wojewó...

Będzino (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

89 000 PLN

-
-
900 m2
-
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15883274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27674824 15883274 Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 85,85 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 90-tych. w Przecławiu. Budynek świeżo po odmalowaniu i odnowieniu ocieplenia. Do mieszkania przynależy ogródek ok 80m2. Na powierzchnię mies...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (10 472 zł/m2)

4
1
85.85 m2
1994
15895179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960624 15895179 Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona). Lokal w pełni wykończony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w bardzo dobrej jakości sprzęt, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15895315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne, przytulne mieszkanie na start 27961972 15895315 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Staffa. Mieszkanie wyróżnia się praktycznym układem po...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (8 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1973