• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 937

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15822033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26580572 15822033 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z 8 budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych o łącznej pow. 4093,60 m² na działce o pow. 2,1582 ha. Lokalizacja : Białogard ul. Chocimska, pow...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

3 700 000 PLN (904 zł/m2)

11
-
4093 m2
-
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15889598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27855443 15889598 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szczecina, przy ul. Floriana Szarego w Podjuchach. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących spokoju, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta oraz inwes...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

379 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
1
60.84 m2
1934
15883430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675136 15883430 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980