• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 957

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTU MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15883038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673570 15883038 Oferujemy do sprzedania wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1930 roku zlokalizowany w Trzeszczynie położonym 3km do Polic, po kapitalnym remoncie z zewnątrz jak wewnątrz.To idealna propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, osób chcących mieszka...

Trzeszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 230 000 PLN (7 029 zł/m2)

6
-
175 m2
1930
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943
15561428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350280 15561428 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To idealne miejsce na wypoczynek, inwestycję pod wynajem lub j...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15881505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27634845 15881505 REZERWACJANa sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 491 m, co zapewnia więcej przestr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

813 000 PLN (5 531 zł/m2)

5
1
147 m2
1984
15822119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634920 15822119 Na sprzedaż świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą !To urokliwe mieszkanie znajduje się na lubianym koszalińskim osiedlu - Przylesiu.Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, co daje nam możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę mia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1980