• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 943

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36/8 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 368 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych.Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami przynależn...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36/8

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15897568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28006451 15897568 Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie, ciszę spokojnego osiedla i dom, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez remontów i bez dodatkowych kosztów. Ta nowoczesna połówka bliźniaka na szczecińskim Pogodnie to propozycja dla osób, któr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (11 575 zł/m2)

5
1
127 m2
2018
15897567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28006450 15897567 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Szczecinie Przy ul. Komuny Paryskiej z prywatnym parkingiem dla mieszkańców. Mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni z oknem, łazienki oraz dużego ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45.4 m2
1970
15897569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 28006452 15897569 Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem na Os. Dolina Słońca w Bezrzeczu. Na pow. 95m2 składają się 3 sypialnie, salon otwarty na kuchnię, łazienka z wanną i prysznicem, wc, pomieszczenie gospodarcze i holl. Salon z ekspozycją okien na stronę południową,...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

4 500 PLN (47 zł/m2)

4
1
95 m2
2008
15897101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27994966 15897101 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 94 m² w centrum – Parkiet, 2 łazienki, Taras i Garaż!Lokalizacja: Centrum (doskonały punkt komunikacyjny, a zarazem cisza i spokój)Metraż: 94 m²Piętro: 1Liczba poziomów: 2Wyposażenie: Zabudowa w kuchni, szafy w zabu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 404 zł/m2)

4
2
94 m2
1993
15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994