• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 939

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Okazja! Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy (otwarta oficyna).ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla singla-zadbane pomieszcz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (8 886 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15897117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995123 15897117 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,80m2 położone na trzecim piętrze w niskim i ocieplonym budynku przy ulicy Odzieżowej. To właśnie lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie największy atutem oferty !!! Jest to ta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 861 zł/m2)

3
-
54.8 m2
1967
15897104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27995002 15897104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestronnego 5 – pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 128m2, składającego się z dwóch poziomów, położonego na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły.Nieruchomość zloka...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 242 zł/m2)

5
2
128 m2
1995
15883549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675240 15883549 Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej.Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech domów położonych na dwóch działkach (1 i 2) w zabudowie szeregowej po ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

969 000 PLN (8 006 zł/m2)

5
2
121.04 m2
2026
15885398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27728694 15885398 Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie. Mieszkanie z obszernym balkonem i dużej piwnicy. Główna fun...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

420 000 PLN (4 739 zł/m2)

4
-
88.62 m2
1982