• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 945

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15687419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa super apartamentowce wysoki standard do morza 300 m basen 23964190 15687419 DWA NOWOCZESNE APARTAMENTY NAD MORZEM, BASEN. MOZLIWOŚC ZAKUPU I SPRZEDAZY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW. Agencja Kowalewscy oferuje do sprzedaży dwa nowoczesne budynki apartamentowe położone w miejscowości Mielno mad morzem- 300 m od plaży. Budynek A ...

Mielno, xx

11 000 000 PLN (9 083 zł/m2)

12
-
1211 m2
-
15849115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26958649 15849115 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane — bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna, balkon, miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.UKŁADSalon z...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

2
-
42 m2
2020
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15812195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26468609 15812195 Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej – WZ - Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest w obrębie Piaseczno, gmina Czaplinek, powiat drawski, wojewódz...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

1 200 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938