• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 968

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15894359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941042 15894359 Dom znajduje się 7 km od Świdwina.Od drogi 400 m .Jest przystanek autobusowy.Obok las. Dom 110 m . Działka duża, perspektywna.Na działce istnieje możliwość wybudowania domu do 70 m. Ogrodzona siatką , zagospodarowana -budynek gospodarczy, garaż,...

Kunowo (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

385 000 PLN (3 500 zł/m2)

8
-
110 m2
1930
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15588657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza 21938071 15588657 *podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera VAT 23% - możliwy do odliczenia.*Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m², zlokalizowane w samym sercu Kołobrzegu, w strefie uzdrowiskowej.To idea...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

769 000 PLN (21 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15561772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza 21362132 15561772 Na sprzedaż oferuję duże, przestronne mieszkanie, które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to prawdziwa rzadkość. Możesz je zakupić w stanie deweloperskim lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

945 500 PLN (19 698 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15875280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525590 15875280 Mieszkanie bliżej nieba – 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiadaMasz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie w Szczecinie położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku – czyli wystarcz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (9 115 zł/m2)

2
-
37.19 m2
-