• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 923

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15655752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23393773 15655752 Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m² z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej.Te 4 pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie znajduje się na 4...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

890 000 PLN (10 595 zł/m2)

3
2
84 m2
2021
15637163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22980045 15637163 Wyjątkowa działka pod lasem na zamkniętym osiedlu w Charzynie pod budowę domu jednorodzinnego. Oferujemy nieruchomość gruntową malownicze położoną w miejscowości Charzyno, ok 10 km od Kołobrzegu i 8 km od Gościna.O NIERUCHOMOŚCIWielkość działki 936 m...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

249 000 PLN (266 zł/m2)

-
-
936 m2
-
15593685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22034328 15593685 Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. E. Gierczak po generalnym remoncie!Główne atuty nieruchomości:• DOSKONAŁA KOMUNIKACJA• PEŁNA INFRASTRUKTURA W OKOLICY• SŁONECZNE I DWUSTRONNE MIESZKANIE• CENTRUM MIASTA• PO GENERALNYM RE...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15512438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20166251 15512438 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W NOWYM BUDYNKU• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• KLIMATYZACJA W MIESZKANIU• DUŻY TARAS• FOTOWOLTAIKA NA...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

969 000 PLN (17 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2022
15490474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741536 15490474 Na sprzedaż działka budowlana we Włodarce o pow. 1.013 m2 położona blisko morza w Mrzeżynie i Pogorzelicy.Dla tego terenu nie utworzono MPZP. Działka posiada dostęp do drogi gminnej, nie jest nieuzbrojona, jednakże odległość do wodociągu wynosi jedy...

Włodarka (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

140 800 PLN (139 zł/m2)

-
-
1013 m2
-
15442459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18661524 15442459 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 937 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

105 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
937 m2
-