• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 870

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15890559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879353 15890559 Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany, Gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 114.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.be0V9CXTZWpdo Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 12813, położona w obręb...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

114 000 PLN

-
-
790 m2
-
15848327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26935985 15848327 Super okazja!!!!!Ofertą najmu jest bardzo ładne, bezczynszowe mieszkanie w Gryfinie.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym.W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz.W mieszkaniu ogrzewanie gaz...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
1
55.8 m2
-
15890558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27879352 15890558 Na sprzedaż działka komercyjna, Jezierzany, ul. Nadmorska, gm. Postomino, 1.349.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beIZmUEkk6I4o Na sprzedaż działka komercyjna wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 892 o powierzchni 4123 m2, położ...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 349 000 PLN

-
-
4123 m2
-
15888845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27830435 15888845 Super okazja!!!!!Ofertą najmu jest bardzo ładne, bezczynszowe mieszkanie w Gryfinie.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym.W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz.W mieszkaniu ogrzewanie gaz...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
1
55.8 m2
-
15871009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27452043 15871009 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
3
204 m2
2010
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021