• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 948

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie od kilkudziesięciu lat było nieustannie wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odm...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (11 073 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

7
5
250 m2
2004
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z wielkiej płyty i pustaków.Idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z sal...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15873058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511824 15873058 Szukasz mieszkania, w którym naprawdę da się oddychać przestrzenią? To 107 m² komfortu, światła i ciszy to idealna propozycja dla rodziny lub każdego, kto ma dość ciasnych mieszkań.Lokalizacja:Szczecinek, ul. Piłsudskiego – świetnie skomunikowana oko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
2
107 m2
1985
15890618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27882431 15890618 Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,69 m², położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Szczecina – bezpośrednio przy Bulwarach Szczecińskich. Lokal charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz widokiem na...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
41.69 m2
2025
15890619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882432 15890619 Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 43,1 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 70-tych w ścisłym centrum przy pl. Grunwaldzkim. Na powierzchnię mieszkania składa się:1. Salon2. Sypialnia3. Mały pokój4. Oddzielna kuchnia z oknem5. Ła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (12 065 zł/m2)

3
-
43.1 m2
1974