• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 943

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15896997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992406 15896997 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (11 898 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15885398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27728694 15885398 Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie. Mieszkanie z obszernym balkonem i dużej piwnicy. Główna fun...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

420 000 PLN (4 739 zł/m2)

4
-
88.62 m2
1982
15897008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992422 15897008 Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić, to jest idealna oferta dla Ciebie. Nie przegap tej okazji i umów się na oglądanie już dziś!To mieszkanie oferuje wygodny rozkład pomieszczeń z jasnym i przestronnym salonem, który st...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

239 000 PLN (6 128 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15896996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27992405 15896996 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2., 3 piętro.Mieszkanie składa się: z pokoju dziennego, z którego jest wejście do sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną i wc, oraz przedpokoju. Całe wyposażenie mieszkania jest widoczne na zdj...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15650551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Nowoczesny i przestronny dom 23322342 15650551 Nowoczesny i przestronny dom na wsi z ogrodem i tarasem - Czarne MałeDuża obniżka ceny! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Możliwa zamiana na inną nieruchomość.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom położony w spokojnej wsi Czarne Małe, niedaleko Cza...

Czarne Małe (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

970 000 PLN (5 105 zł/m2)

6
2
190 m2
2015
15801012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26224288 15801012 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul. Połczyńskiej 130A-130D.Te nowoczesne domy w stanie deweloperskim zo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

649 000 PLN (5 161 zł/m2)

4
2
125.75 m2
2025