• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 963

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15745788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065563 15745788 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w KołobrzeguWild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apartamentowców z Barcelony ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

643 177 PLN (16 079 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15745841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065576 15745841 Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 9621 w Charzynie, gmina Siemyśl.Powiat: kołobrzeskiGmina: SiemyślObręb: CharzynoNr ewidencyjny działki: 9621Powierzchnia:...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

336 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
2100 m2
-
15745818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065565 15745818 Adres, który się broni.Lokalizacja i standard premium w jednym projekcie - Wild Pearl przy Marinie w Kołobrzegu.Dlaczego klienci w 2026 roku wstrzymują decyzje?Bo boją się:przepłacić za „ładną wizualizację” bez wartości w czasiekupić projekt, który z...

881 215 PLN (14 687 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15745804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065644 15745804 Kołobrzeg – najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem.To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją.O apartamencieNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32 m² z aneksem kuchennym, położony w jednej z najb...

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

1
1
32 m2
2000
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15745787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065562 15745787 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w KołobrzeguWild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apartamentowców z Barcelony ...

976 954 PLN (15 265 zł/m2)

3
-
64 m2
2025