• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 948

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675394 15883675 Nowoczesny dom w otulinie lasu – komfort, technologia i natura w idealnej harmonii Taką właśnie nieruchomością jest ten wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Kobylank...

Bielkowo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

789 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
2
132.5 m2
2024
15883161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673569 15883161 Na sprzedaż kawalerka – Szczecin Centrum, ul. Św. WojciechaNa sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji – centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (9 147 zł/m2)

1
1
35.97 m2
1945
15882640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671288 15882640 Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
-
34 m2
1975
15715879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24501967 15715879 Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m², położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 Maja.✅ Południowa wystawa okien – mieszkanie jest ciepłe i słoneczne przez ca...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (10 788 zł/m2)

1
-
26.79 m2
1971
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15800682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26219297 15800682 Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie!Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla mieszkania – kompaktowy dom jednorodzinny dwulokalowy w prestiżowej lokal...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 638 zł/m2)

4
-
75.11 m2
2026