• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 949

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15766131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498669 15766131 Oferujemy Gotowca Inwestycyjnego. Teren 7,73 ha w Goleniowie (obręb Ciechno), w pełni przygotowany pod budowę osiedla 54 domów jednorodzinnych. Omijasz 2 lata procedur administracyjnych. Wchodzisz na budowę niemal natychmiast.Cena: Ok. 50% wartości r...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

4 073 489 PLN

-
-
77279 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15888459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814328 15888459 Szukasz absolutnego unikatu? Posiadłości, która definiuje pojęcie luksusu i prywatności na nowo?Prezentujemy spektakularną nieruchomość na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To jedyny pozostały w ofercie dom położony bezpośrednio w pierwszej linii brze...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 990 000 PLN (17 874 zł/m2)

4
-
167.28 m2
2023
15731907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796889 15731907 Działki budowlane gotowe do zabudowy w prawobrzeżnej części Szczecina- Płoni.Działki z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego zakładającym zabudowę jednorodzinną z wysokim wskaźnikiem zabudowy 30%.Każda o powierzchni ok. 900m2 w kształc...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN

-
-
969 m2
-
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15896362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977809 15896362 Na sprzedaż przestronne z klimatyzacją nową, w pełni rozkładowe mieszkanie z tarasem, balkonem, miejscem w parkingu podziemnym o powierzchni 76,03 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Bohaterów Warszawy oraz ul. Jagie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

900 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
76.03 m2
2004