• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 956

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673563 15883158 Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu – miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową elegancją oraz bliskością wody.Do wynajęcia elegancki apartament o po...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
40.66 m2
2025
15777201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731344 15777201 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Chełmońskiego w Świnoujściu.Układ i standard:-Salon z aneksem kuchennym –...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (16 767 zł/m2)

2
1
39.9 m2
2014
15737672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 5 km od morza z WZ i projektem 24888264 15737672 Zapraszam do zakupu pięknej działki położonej w spokojnej miejscowości Będzinko (Zachodniopomorskie).Zaledwie 5 km od morza,(8-10 min)Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju, natury i jednocześnie wygodnego dostępu do niezbędnej infrastruktu...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

165 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15612700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22454001 15612700 Działka 1500m2 oddalona 1500m od mało uczęszczanej plaży. Na działkę wydano warunki zabudowy: • Budowę należy zaprojektować w sposób zapewniający dostosowanie formy architektonicznej i kolorytu do istniejących warunków i usytuowania, między innymi po...

Radawka (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

457 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15777200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731345 15777200 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Prze...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

689 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
38.3 m2
2015
15348625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16475576 15348625 Na sprzedaż budynek biurowy ze sklepem oraz budynkiem gospodarczym w samym sercu Trzcińska zdroju. Na łączną powierzchnie 639,7m2 składa się:Powierzchnia użytkowa: PIWNICE- według inwentaryzacji:-kotłownia 14,40 m2-skład opału 97,60 m2 -pozostał...

Trzcińsko-Zdrój (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

499 000 PLN (780 zł/m2)

10
-
639.7 m2
1920