• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 946

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15777029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25727622 15777029 Nowa niższa cena!!!Loftowe mieszkanie w centrum SzczecinaNa sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy ul. Józefa Piłsudskiego w Szczecinie (prawa strona Odry). To pro...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
53.5 m2
1955
15891319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894833 15891319 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2022 roku o powierzchni 125,5 m2, położony na dużej działce 3404 m2, w spokojnej miejscowości Górzyca, tylko 5 km od Gryfic. Lokalizacja: Nieruchomość położona 5 km od Gryfic, w miejscowości Górzyca. W pobliż...

Górzyca (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 200 000 PLN (9 562 zł/m2)

4
1
125.5 m2
2022
15857347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27120236 15857347 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15883461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675199 15883461 Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń.Garaż znajduje się w podziemiu budynku mieszkalnego na ulicy Polskich Marynarzy 12-20. Powierzchnia 14,57 m2. Wysok...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

100 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
14.57 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15883714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675433 15883714 Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również kuchni.Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które j...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 057 zł/m2)

4
1
84.2 m2
1980