• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 914

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15889688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27858710 15889688 Świetna Okazja !Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m2, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłowo. Lokalizacja:Działka położona w Miłowie, zaledwie 4 km od Stepnicy i plaży nad Zalewem Szczecińskim. To idealne miejs...

Miłowo (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

114 000 PLN

-
-
1175 m2
-
15883268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674818 15883268 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m² położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze – idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod inwestycję, czy działalność usługową.Nieruchomość...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (5 347 zł/m2)

12
3
430 m2
1970
15883027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673277 15883027 Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
337.8 m2
1970
15793125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26030551 15793125 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+18 )Sprzedaż na podstawie umowy deweloperskiej i rachunku powiernicz...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (11 420 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15718959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24558015 15718959 Inwestycja z potencjałem w idealnej lokalizacji, jednocześnie blisko cudownej natury Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki przemysłowej, zlokalizowanej w malowniczym Ińsku, w województwie zachodniopomorskim. Ta wyjątk...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

3 700 000 PLN

-
-
39484 m2
-
15883445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675166 15883445 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek w Tanowie znajdujących się pomiędzy ulicami Dębową a Szczecińską, między istniejącymi zabudowaniami.Wielkość i wymiary działek:1288 m2 - około 40 m x 32 m1406 m2 - około 43 m x 33 mAtrakcyjna cena: 200 PL...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

257 600 PLN

-
-
1288 m2
-