• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 955

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15875868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526130 15875868 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1800 m², usytuowana w malowniczej wsi Kłodowo. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz wody. Działka jest skrajna, co zapewnia większą prywatność oraz szerokie możli...

Kłodowo (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

120 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15893136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27900095 15893136 Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie - Al. Piastów. MIESZKANIE:- 86, 30 m2 - 3 pokoje, w tym jeden z antresolą- garderoba - kuchnia- łazienka- balkon - piwnica- 1 piętro Mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Daje masę możliwości aranżacyjnyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (10 313 zł/m2)

3
1
86.3 m2
1930
15883465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675233 15883465 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
15893130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900020 15893130 Nie straszne Ci remonty? Lubisz mieć możliwość aranżacji wg swojego gustu? Mam idealne rozwiązanie!!!W ofercie dom o pow. 120 m2 położony na działce o pow.296 m2 w Słonowicach - 8 km od Świdwina!!!Układ nieruchomości:Parter:- ganek- 3 pokoje- kuchni...

Słonowice (Zachodniopomorskie, gm. Brzeżno)

230 000 PLN (1 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15882890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673235 15882890 Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w Przecławiu (gmina Kołbaskowo), co stanowi doskonałą lokalizację łączącą zieleń z szybkim dojazdem do Szczecina i Niemiec.Główne atuty mieszkania:Powierzchnia: ...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

585 000 PLN (7 313 zł/m2)

3
1
80 m2
2000