• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 941

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15762652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408077 15762652 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości – tuż obok Bramy Portowej – świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na wynajem. Trzy pokoje z możliwością powrotu do pierwotnego u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
61.44 m2
1960
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15721984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24610671 15721984 Prezentujemy dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 120mkw położony w niewielkiej miejscowości Gogolice (gmina Trzcińsko Zdrój, powiat Gryfiński). Nieruchomość została gruntownie wyremontowana w latach 2015-2019, włącznie z wymianą podmurówki, ociep...

Gogolice (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

640 000 PLN (5 333 zł/m2)

6
2
120 m2
1930
15896512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981528 15896512 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. około 43 m2, na III piętrze kamienicy w Centrum, w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z oknami skierowanymi na ulicę- kuchnia z jadalnią i oknami skierowanymi na ulicę- łazienka z WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
42.4 m2
1950