• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 955

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15876748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550893 15876748 Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji.Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 126,03 m2 wybudowany został w 1990 roku i zlokalizowany jest na działce po...

Koszalin (Osiedle bukowe) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

899 000 PLN (7 135 zł/m2)

5
2
126 m2
1990
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15876760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552808 15876760 Apartament blisko morza z miejscem parkingowym w Sianożętach gotowy do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA SPOKOJNA OKOLICA BLISKO MORZA- DO PLAŻY OK. 400 M (6 MINUT SPACEREM)- NOWOCZESNE OSIEDLE Z BOGATĄ INFRASTRUKTURĄ- P...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

750 000 PLN (18 293 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15797466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26146397 15797466 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m², znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3 piętro, winda w budynku, W CENIE miejsce w hali garażowej i pojemna komórka. Mi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
15878372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594888 15878372 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne budownictwo- wysoki standard wykończenia- jasne, dob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 999 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
69 m2
2024
15646344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23217182 15646344 Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad Bałtykiem!Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki niezabudowane w malowniczej miejscowości Śmiechów, gmina Będzino, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie. Oferta obejmuje kompleks gruntów o powierzchni ...

Śmiechów (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

963 500 PLN (45 zł/m2)

-
-
21404 m2
-