• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 941

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko morza - Mieszkanie na sprzedaż - aktualnie działający apartament na Airbnb, bez pośredników 2588876 14277786 Do sprzedaży piękne mieszkanie 79 m2 (powierzchnia mieszkalna 56m2 plus strych i piwnica), z niezależnym ogrzewaniem na piec przepływowy elektryczne, możliwość zmiany na gazowe (gaz doprowadzony do domu, ale nie używany dotychczas). Widna kuchnia, ...

Dziwnów, Mickiewicza 36/8

680 000 PLN (8 608 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15897532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28005733 15897532 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej dzielnicy (Sławocieszeprzystanek i stacja Zdunowo), niedaleko lasów - z dobrym dojazdem do Centrum Szczecina, a Twój budżet jest ograniczony, to jest to oferta ideal...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 000 PLN (6 971 zł/m2)

3
1
93.1 m2
1920
15897534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005750 15897534 Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie w Białogardzie przy ul. Ks. Cz. Berki, położone na 3 piętrze. Lokal o powierzchni 67,10 m przeszedł remont i jest gotowy do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.Mieszkanie skład...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

436 000 PLN (6 507 zł/m2)

3
1
67 m2
1936
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (8 785 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957