• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 944

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15890501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878600 15890501 Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój. Propozycja trzypokojowego mieszkania na zamkniętym monitorow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 127 zł/m2)

3
1
70.1 m2
2008
15812469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26521557 15812469 Marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność z komfortem? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy lokal o powierzchni 67 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku, który został oddany do użytku w 2025 roku. To nie tylko nieruchomość, to st...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

797 300 PLN (11 900 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15885250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721244 15885250 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu osiedla Bukowego w Szczecinie.Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 63,05 m², zlokalizowanego na ul. Pomarańczowej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym b...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (8 723 zł/m2)

3
1
63.05 m2
1986
15882728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673210 15882728 FANTASTYCZNA LOKALIZACJA. ULICA MARIACKA NA STARYM MIEŚCIE. PO KAPITALNYM REMONCIE, NOWOCZESNY STYL. MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA WEWNĘTRZNYM PODWÓRKU! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania położonego na Starym Mieście. W pobliżu Zamek Ks...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (11 522 zł/m2)

3
1
58.93 m2
1965
15790155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25955756 15790155 Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane na szóstym piętrze nowoczesnego, dwunastopiętrowego bloku przy ulicy Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, które można zaa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

560 000 PLN (8 876 zł/m2)

3
1
63.09 m2
1970