• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36/8 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 368 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych.Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami przynależn...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36/8

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15897687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007999 15897687 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio, usytuowany na 3 piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku.Nieruchomość o powierzchni 30,82 m2 znajduje się na 3 piętrze z widokiem na Al. Wyzwolenia.Apartament posi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (17 034 zł/m2)

1
1
30.82 m2
2022
15897704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008110 15897704 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Szczecina Prestiżowa lokalizacja i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. To mieszkanie położone jest w samym sercu miejskiego życia, gdzie wszystko, c...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

685 000 PLN (9 207 zł/m2)

3
1
74.4 m2
1994
15897688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008004 15897688 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielopoziomowego mieszkania do remontu. Budynek z cegły, wybudowany pod koniec lat 90-tych znajduje się pośrodku parku, z zagospodarowanym terenem dookoła. Wokół parking dla mieszkańców.Lokal zajmuje trzy kondygn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (5 671 zł/m2)

3
2
77.41 m2
1997
15897686 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008001 15897686 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze wieżowca. Na powierzchni ok. 40m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok 18m2, sypialnia ok 9m2, bardzo duży korytarz oraz łazienka z wc. Ściany malowane, na podłodze...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (48 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15897682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008102 15897682 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielopoziomowego mieszkania do remontu. Budynek z cegły, wybudowany pod koniec lat 90-tych znajduje się pośrodku parku, z zagospodarowanym terenem dookoła. Wokół parking dla mieszkańców.Lokal zajmuje trzy kondygn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (5 671 zł/m2)

3
2
77.41 m2
1997