• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15895038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27956148 15895038 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m², wykończony w standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w malowniczym Charzynie, zaledwie 10 minut drogi od centrum renomowanego nadmorskiego uzdrowiska Kołobrzeg. Do...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15895039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956150 15895039 Opis budynkuNa sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim. Budynek w pełni ogrodzony, monitorowany, z takimi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak wideofon, ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

301 345 PLN (10 990 zł/m2)

1
1
27.42 m2
2026
15885746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27740375 15885746  Oferta obejmuje 24 domków jednorodzinnych na osiedlu zamkniętym z bramą wjazdową.Wszystkie domy zostały zaprojektowane w jednym, spójnym stylu, co nadaje osiedlu wyjątkowy urok:jasnoszara elewacja oraz dachy pokryte antracytową dachówką ceramiczn...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

625 000 PLN (5 482 zł/m2)

5
2
114 m2
2025
15704443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24263531 15704443 Na sprzedaż działka gruntu o pow. 3260m2 ( do sprzedania jeszcze 2 działki o przybliżonej powierzchni) zlokalizowana w malowniczo położonej pod Szczecinem ( trasa Szczecin - Stargard ) miejscowości Niedźwiedź znajdującej się kilka kilometrów od jezi...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

149 000 PLN

-
-
3260 m2
-
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (12 016 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1980