• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 957

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15896563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982603 15896563 Działka usługowo-przemysłowa, blisko centrum miasta Szczecinek.Atrakcyjna działka o pow. 1.529m2 zabudowana halami o łącznej pow. 191m2 i rozpoczętą budową hali 316m2. Działka ogrodzona z dobrym dojazdem drogą utwardzoną ze starej obwodnicy miasta DK...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1529 m2
-
15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15896564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982597 15896564 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mazowiecka Park w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:* świetna lokalizacja w spokojnej części Kołobrzegu* nowoczesne osiedle Mazowiecka Park* mieszkanie gotowe do własnej aranżacji* duże okna z...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

765 000 PLN (16 630 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15634730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22924782 15634730 Oferta na wyłącznośćSprzedam 7 działek w miejscowości Maszewo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy.* Przeznaczenie działek pod zabudowę...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

86 850 PLN

-
-
1158 m2
-
15882887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673226 15882887 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku.Lokal o powierzchni użytkowej 67,99 m² został dodatkowo wzbogacony o około 20 m² przestrzeni na ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

559 000 PLN (8 222 zł/m2)

4
1
67.99 m2
1930
15889975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865565 15889975 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1944 m², położona w miejscowości Jeleń, w pierwszej linii czystego jeziora Sarcze. Działka jest ogrodzona, na posesji znajduje się segment budynku parterowego niepodpiwniczonego. Do zagospodarowan...

Jeleń (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

270 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1944 m2
-