• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15895294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961781 15895294 Na sprzedaż przestronny dom w urokliwym Grzybowie, zaledwie kilka kilometrów od Kołobrzegu. To idealne miejsce na prowadzenie pensjonatu lub stworzenie komfortowego domu wielopokoleniowego. Budynek: Oferowany dom ma powierzchnię 337 m&amp...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 799 000 PLN (5 338 zł/m2)

12
-
337 m2
1988
15895299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961782 15895299 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,03m2, położone na 1 piętrze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 rozkładowe pokoje ( powierzchnia ok. 15,55m2 oraz 16,5m2), pokój z aneksem kuchennym ( ok 10,24m2 + ok 5,4m2), ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (6 980 zł/m2)

3
1
60.03 m2
1935
15895297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961777 15895297 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi i jest gotowy do zamieszkania – idealny zarówno dla singla, pary, jak i jako...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (10 513 zł/m2)

2
-
39 m2
2010
15870214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27423831 15870214 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Unikalna okazja! Działka w Jatyni w sercu lasu – cisza, natura i pełna swoboda!Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku cywilizacji? Oto prawdziwa per...

Jatynia (Zachodniopomorskie, gm. Bobolice)

159 000 PLN

-
-
1792 m2
-
15694937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094704 15694937 Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 557m2, na działce jest niewielka altana i przejście do ga...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
171 m2
2000