• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15882731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673220 15882731 Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy.Lokal idealnie sprawdzi s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 600 PLN (111 zł/m2)

11
-
86.27 m2
2020
15896318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27976644 15896318 Na sprzedaż oferujemy działkę budowlan-usługową w Szczecinie - Prawobrzeże ŻydowceKluczdziałka budowlana objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego o oznaczeniu U – teren zabudowy usługowej DK 10.68 U ze względu na lokalizację idealna pod budynek ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

698 000 PLN

-
-
746 m2
-
15796008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26110084 15796008 Lokalizacja: BierzwnikPowierzchnia działki: ok. 3000 m² (całość, z czego ok. 1500 m2 jest wydzierżawione)Możliwość zakupu całości lub poszczególnych budynków osobno!Szukasz domu dla dużej rodziny? A może pomysłu na biznes i życie w jednym miejscu?Na ...

Bierzwnik (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

1 499 000 PLN (7 495 zł/m2)

4
-
200 m2
1990
15867125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27335511 15867125 Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale gastronomiczne, sklepy i usługi. Miasto w zasięgu ręki. W pełni urządzone mieszk...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 230 000 PLN (13 370 zł/m2)

3
-
92 m2
2017
15896340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27977253 15896340 Przedstawiamy Państwu ofertę DZIAŁKI KOMERCYJNEJ, objętej aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Nieruchomość położona jest w miejscowości KIKORZE, powiat goleniowski, gdzie tworzona jest specjalna strefa dla przedsiębiorstw.Nier...

Kikorze (Zachodniopomorskie, gm. Osina)

733 203 PLN

-
-
11922 m2
-