• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 968

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002
15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1250 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15883166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673580 15883166 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Szukasz dużego trzypokojowego mieszkania? Zależy Ci na bliskości najważniejszych punktów użyteczności publicznej?Nie szukaj dalej!Mieszkanie przy ul. Pocztowej, okolica cicha i spokojna. Lokal znajduje się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 191 zł/m2)

3
1
60.92 m2
1909
15893442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911249 15893442 Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu PUM, co generuje pewnego najemcę.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego bloku z 1996 ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 641 zł/m2)

1
-
36.2 m2
1996
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15814623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26635618 15814623 Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km !Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. KupieckaMIESZKANIENa sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na 1. piętrze w budynku 10-pięt...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1980