• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 938

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 999 PLN (8 859 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957
15731883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796912 15731883 Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu open space, natomiast właściciel może przygotować pod klienta (obniży sufit, oraz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
120 m2
2022
15885159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27717892 15885159 Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,5 m², położone w zielonej i spokojnej części osiedla Bukowe-Klęskowo, z bezpośrednim widokiem na Puszczę Bukową. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne, pon...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (8 288 zł/m2)

5
2
114.5 m2
2010
15824622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26621754 15824622 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.Nieruchomość o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń, funkcjonalni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

890 000 PLN (10 019 zł/m2)

4
1
88.83 m2
2009
15627141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22773558 15627141 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945