• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 954

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15896532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981922 15896532 Na sprzedaż bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Pogodnie. Budynek ocieplony, z ładną elewacją, w którym znajdują się tylko dwa mieszkania. Do lokalu przynależy ogród o pow. ok 10...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 010 zł/m2)

4
2
98.5 m2
1938
15895979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964697 15895979 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w zacisznej oficynie na 2. piętrze po generalnym remoncie, składające się z:- salonu przechodniego ok. 19 m2- oddzielnego pokoju ok. 12 m2- jasnej, oddzielnej kuchni z wejściem z salonu,- łazienki w estetycznych kaflac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1930
15882992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673171 15882992 Szczecin - Centrum, na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy.3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, piwnica.Z jednego pokoju wyjście na balkon.Istniej możliwość przedzielenia dużego pokoju i zrobienia dodatk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
2
81.31 m2
1936
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023