• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (13 332 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15873058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511824 15873058 Szukasz mieszkania, w którym naprawdę da się oddychać przestrzenią? To 107 m² komfortu, światła i ciszy to idealna propozycja dla rodziny lub każdego, kto ma dość ciasnych mieszkań.Lokalizacja:Szczecinek, ul. Piłsudskiego – świetnie skomunikowana oko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
2
107 m2
1985
15603028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22247348 15603028 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka o powierzchni ok 382m2, korzystnie usytuowana wjazd do garażu od północy, ogró...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 150 000 PLN (8 532 zł/m2)

5
2
134.79 m2
2025
15600847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22204401 15600847 Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się:- salon ok. 29m2- aneks kuchenny ok. 4,3m2- sypialnia ok. 12,5m2- sypialnia ok. 11,5m2- łazien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15593654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033515 15593654 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

605 780 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
43.27 m2
2024
15575156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21643638 15575156 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z ochroną. Nieruchomość znajduje się na Os. Różanym w Warzymicach. Mieszkanie o pow. 71,31 m2 składa się z :- pokoju dziennego połączonego z kuchnią z wyjściem na duży 12m2...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (12 598 zł/m2)

3
1
71.36 m2
2007