• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 950

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15764494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25451434 15764494 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej rodziny, a także świetna inwestycja pod wynajem lub podział na niezależne lokale.Kluczowe Atu...

Kołobrzeg (Radzikowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 399 000 PLN (5 596 zł/m2)

7
3
250 m2
2006
15763720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25432474 15763720 APARTAMENT INWESTYCYJNY FIRST LINE WIDOK NA MORZE 50 M OD PLAŻYStabilny cashflow + ochrona kapitału + wysoka płynność wyjściaTo nie jest nieruchomość „na próbę”.To produkt inwestycyjny oparty na trzech filarach, które zawsze wygrywają:lokalizacja ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
1
43 m2
2023
15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975
15766930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25515027 15766930 Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu – Armii Krajowej 20C2Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną działalność – bez kosztownych remontów i długich formalności?Ten loka...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (10 907 zł/m2)

11
1
43 m2
-
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 820 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15894772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948622 15894772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,90m2 o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu Parku Zdr...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
2000