• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 949

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę, blisko do centrum w otoczeniu zieleni, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Ksiażąt Pomorskich - pocżątek Wzgórz Warzszewskich !Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

835 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15843672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26809229 15843672 23 pokoje 46,73 m² Starówka potencjał aranżacyjny StargardNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,73 m², położone na 4. piętrze zadbanego budynku na Stargardzkiej Starówce.Układ:2 niezależne pokoje (z możliwością wydzielenia 3. pokoju)oddzielna k...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
1
46 m2
1993
15794635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26076346 15794635 Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Chopina. Jest to lokal 45 metrowy, znajdujący się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Do mieszkania wchodzimy przez spory przedpokój, w którym mieści się zabudowana szafa. Sa...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

275 000 PLN (6 111 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15812195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26468609 15812195 Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej – WZ - Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest w obrębie Piaseczno, gmina Czaplinek, powiat drawski, wojewódz...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

1 200 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938