• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 949

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15870214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27423831 15870214 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Unikalna okazja! Działka w Jatyni w sercu lasu – cisza, natura i pełna swoboda!Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku cywilizacji? Oto prawdziwa per...

Jatynia (Zachodniopomorskie, gm. Bobolice)

159 000 PLN

-
-
1792 m2
-
15694937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094704 15694937 Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 557m2, na działce jest niewielka altana i przejście do ga...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
171 m2
2000
15886110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27748257 15886110 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta.Lokalizacja i okolica:Dlaczego Łękno to strzał w dziesiątkę? Łękno to je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN (9 022 zł/m2)

2
1
42.12 m2
1960
15764380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25446575 15764380 Na sprzedaż przytulny apartament o powierzchni 37,01 m² , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu - tuż przy porcie, zaledwie 50 metrów od plaży .W skład mieszkania wchodzi jasny pokój dzie...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
1998
15858710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153558 15858710 Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej. Bar...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

830 000 PLN (18 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2009
15851954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022989 15851954 Na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony i umeblowany. Znajduje się na 2 piętrze. W obiekcie znajdują si...

Kołobrzeg (Port) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 656 000 PLN (39 642 zł/m2)

3
-
67 m2
2007