• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 432

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15078109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8998697 15078109 Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce.Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze w budynku bez windy wybudowanym z cegły w 1987 rokuNa podwórku przed ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

4
-
84 m2
1987
14853397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3432947 14853397 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrzeskiej starówki. Mieszanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

619 000 PLN (16 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1999
14851737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3396166 14851737 DO NEGOCJACJI !!!ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym ARKA MEDICAL SPA**** z cichobieżną windą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 199 000 PLN (26 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2009
13898623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2205636 13898623 Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w nowoczesnym budynku o charakt...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
2011
12872510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 1183653 12872510 Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z cegły w 1996 rok. Mieszkanie rozkładowe z układem okien zachodnio-półno...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

729 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
81 m2
1996
14806618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 202660 14806618 Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 mObiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza. W obiekcie znajduje się, m.in. strefa relaksu: basen, sauna, kawia...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

718 803 PLN (21 782 zł/m2)

2
-
33 m2
2018
14701498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 165264 14701498 Do morza tylko 500 m2.Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o pow. ok. 30 m2 Łączna pow. wszystkich pomieszczeń wynosi 89,50 m2Apartame...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

2
-
57 m2
2012
14659505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 157519 14659505 Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym DIUNE HOTEL 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku nadmorskiego.Hotel położony jest w dzielnicy uzdrowiskowej niedaleko kołobr...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (23 750 zł/m2)

2
-
40 m2
2012