• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 512

15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15896304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976311 15896304 Tylko u nas !Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,2 m² położone na 10 piętrze wysokiego budynku z wielkiej płyty na szczecińskich Pomorzanach – dzielnicy cenionej za dobrą komunikację z centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturę hand...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

457 000 PLN (7 990 zł/m2)

3
2
57.2 m2
1970
15883975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27688696 15883975 Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m². W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego uż...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (5 984 zł/m2)

4
1
111.13 m2
1963
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15896006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko morza, osiedle zamknięte 27964996 15896006 Mieszkanie blisko Morza - z balkonem - Osiedle Bałtyk, osiedle zamknięte - GrzybowoTylko u nas! Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie, położone na prestiżowym osiedlu Bałtyk, w odległości zaledwie 800 m w linii ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

428 000 PLN (11 568 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości duże centrum handlowe łącznie z OBI. Lokal składa si...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922