• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15845123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851695 15845123 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2027
15883557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675248 15883557 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15883592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675282 15883592 0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna – działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: Mielenko – urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym Mielnem. Doskonałe miejsce dla rodzin i turystów, przyciągające r...

Mielenko (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 990 000 PLN (3 317 zł/m2)

12
11
600 m2
2017
15798386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26167063 15798386 Na sprzedaż: dom jednorodzinny o pow. 175 m2, położony w Kołobrzegu (Osiedle Witkowice) na narożnej działce o łącznej powierzchni 734 m ( na całość powierzchni składają się dwie osobne sąsiadujące działki użytkowane jako jedna całość ) Typ Nieruchom...

Kołobrzeg (Witkowice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

5
2
175 m2
1983
15853911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064502 15853911 Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad ParsętąSzukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad morzem? Ten wyjątkowy domek całoroczny na działce ogrodowej ROD w Koło...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

275 000 PLN (3 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15870627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27434089 15870627 Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, ZieleniewoNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Zieleniewie, w pobliżu Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana ...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 090 000 PLN (8 360 zł/m2)

5
-
250 m2
2016