• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 147

15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15883465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675233 15883465 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
15893130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900020 15893130 Nie straszne Ci remonty? Lubisz mieć możliwość aranżacji wg swojego gustu? Mam idealne rozwiązanie!!!W ofercie dom o pow. 120 m2 położony na działce o pow.296 m2 w Słonowicach - 8 km od Świdwina!!!Układ nieruchomości:Parter:- ganek- 3 pokoje- kuchni...

Słonowice (Zachodniopomorskie, gm. Brzeżno)

230 000 PLN (1 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15890465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27877457 15890465 Na sprzedaż nowoczesna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Polic, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z centrum ora...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 816 zł/m2)

4
2
97.24 m2
2026
15883148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673551 15883148 Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku.Duża, ogrodzona działka (2,172 m2) - zadbany trawnik, liczne nasadzenia; dojazd drogą z kostki brukowej....

Wrzosowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

950 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
150 m2
2025
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

870 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
2
105 m2
2020
15883675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675394 15883675 Nowoczesny dom w otulinie lasu – komfort, technologia i natura w idealnej harmonii Taką właśnie nieruchomością jest ten wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Kobylank...

Bielkowo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

789 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
2
132.5 m2
2024
15800682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26219297 15800682 Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie!Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla mieszkania – kompaktowy dom jednorodzinny dwulokalowy w prestiżowej lokal...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 638 zł/m2)

4
-
75.11 m2
2026
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15821913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643093 15821913 Na sprzedaż zadbany, solidnie wybudowany dom wolnostojący, położony w Rośięcinie – zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Kołobrzegu.To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta i morza, a jednocześnie cenią ciszę, prywatność i dużą przes...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 000 PLN (10 227 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15891393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27896618 15891393 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. kostka, położony na działce o powierzchni 477 m2.Dom zbudowany w 1978 roku, budowany dla siebie, z dobrej jakości materiałów ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

4
2
140 m2
1978
15891394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896619 15891394 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.Na parterze:salon o powierzc...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 000 PLN (9 863 zł/m2)

6
2
202.67 m2
2019