• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15870868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442914 15870868 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem 2026 r. Os. Ogrody ŁukasiewiczaNa sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2026 roku, na cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15857546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124030 15857546 Stargard Starówka 2 pokoje 32,5 m² 1 piętro balkon francuskiNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym na stargardzkiej Starówce.To propozycja dla osób szukających mieszkania w bardzo d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

276 000 PLN (8 625 zł/m2)

2
1
32 m2
1975
15868259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369881 15868259 Parter 3 pokoje 53,71 m² balkon z widokiem na zieleń piwnica niski czynsz dostępne od rękiNa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,71 m² w Stargardzie (Starówka). Świetna lokalizacja wszędzie blisko: sklepy, punkty usługowe, komunikac...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1968
15854210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071838 15854210 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON PONAD 12 m² Z WIDOKIEM NA KATEDRĘ WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WYKUPIONE MIE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15865421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300228 15865421 2 pokoje w centrum Stargardu 2 piętro wyposażenie w cenie miejsce parkingoweNa sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Stargardu. Lokal znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 50,96 m², z czego 4,59 m² stanowi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (8 478 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15888732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821984 15888732 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze. Kluczowe informacje:Powierzchnia: 50,12 m²Piętro: 1 Liczba pokoi: 3Czynsz: ok 500 zł (w zależności od liczby osób )do mieszkania przynależy piwnica M...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

375 000 PLN (7 482 zł/m2)

3
1
50.12 m2
1980
15839168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26742999 15839168 BEZCZYNSZOWA KAWALERKA 1. PIĘTRO NISKIE KOSZTYKompaktowe, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokiej funkcjonalności. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako stabilny produkt inwestycyjny pod wynajem.PARAMETRY I KOSZTYKondygnacja: 1. piętro w ka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

245 000 PLN (9 423 zł/m2)

1
1
26 m2
2010
15826717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633272 15826717 Centrum Stargardu nowoczesne mieszkanie z balkonem w budynku z 2015 rokuJeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, wygodę codziennego życia i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mies...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

389 000 PLN (9 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2015