• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 502

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15883125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673528 15883125 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.OFERTA SPECJALNA 699 900ZŁ PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ!4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata wschód od strony trzech sypialni, zachód od strony salonu i kuchni zlokalizowane na PAR...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 845 zł/m2)

4
2
81.4 m2
1985
15807536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26368179 15807536 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy nieopodal sądu i pełnej infrastru...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

239 000 PLN (3 230 zł/m2)

2
1
74 m2
1905
15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15856659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27099396 15856659 Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której wszystko znajduje się w zasięgu kilku minut spaceru.To właśnie tutaj...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
1
25 m2
1966
15704938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271870 15704938 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNIC...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z wielkiej płyty i pustaków.Idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z sal...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993