• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 147

15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15883415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675101 15883415 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym.Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.Parter - częściowo powierzchnia usługowa. Piętro - powierzchnia m...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
1
199 m2
2014
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15882869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673173 15882869 Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne w pięknej wsi Siadło Dolne - 10min jazdy samochodem do centrum Szczecina.Dojazd ulica po...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 050 000 PLN (9 052 zł/m2)

5
2
116 m2
2026
15742832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24999726 15742832 NOWA NIŻSZA CENA !!!Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z basenem położona jest na dwóch połączonych dziatkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m2 z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem'. Dom wybudowany w 2016 roku w systemie energooszczędnym o powie...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

3 650 000 PLN (10 139 zł/m2)

7
3
360 m2
2016
15883483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675137 15883483 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m²Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przest...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 816 zł/m2)

5
1
136 m2
2026
15887106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777178 15887106 Wieś Słonowice Świdwin Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż nieruchomość , stare gospodarstwo na dwóch działkach. Działka nr 208 - 4431m2 - grunty rolne zabudowane oraz Działka nr 144 - 24.281m2 - pastwiska trwałe. Łącznie około...

Słonowice (Zachodniopomorskie, gm. Brzeżno)

599 000 PLN (6 965 zł/m2)

4
2
86 m2
1930
15886220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750469 15886220 Wieś Powalice Świdwin Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż okazały Dom , poza wsią , pod Lasem ! Budynek z 1933 roku. Powierzchnia działek 2371 0,44ha , 2372 0,30 ha oraz dzierżawa 0,30 ha od Lasów państwowych ( roczny koszt 100 pl...

Powalice (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

799 000 PLN (2 663 zł/m2)

6
-
300 m2
1933
15882528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27666728 15882528 Wieś Grabowiec Recz Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej miejscowości Grabowiec gm. Recz. (73-210) Cena: 220 000 zł Budynek jest zadbany, a do niego przy...

Grabowiec (Zachodniopomorskie, gm. Recz)

220 000 PLN (2 821 zł/m2)

2
-
78 m2
-
15862405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225859 15862405 Wyłącznie u Nas ! Nowe Warpno Police Pomorze Zachodnie Wyjątkowa oferta nieruchomości klasy premium - nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Nowe Warpno (gmina Police), stanowiący idealne poł...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

680 000 PLN (6 296 zł/m2)

4
2
108 m2
2005
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15887843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas ! Dom z pomieszczeniami gospodarczymi! 27795670 15887843 Dom z dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka.Nieruchomości Apartament prezentują dom o powierzchni użytkowej 92,17 m² oraz pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy 512 m². Nieruchomość znajduje się w cichej i s...

Stary Grabiąż (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

350 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
219 m2
1935