• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 504

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15883202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673654 15883202 Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja N...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (8 659 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15870765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438643 15870765 Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja N...

549 000 PLN (8 659 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15810518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413107 15810518 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą, w świetnej lokalizacji przy ul. Witkiewicza w Szczecinie. Najważni...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (7 856 zł/m2)

3
1
59.7 m2
1975
15807520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26367180 15807520 Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży uroczego mieszkania czteropokojowego z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Bukowym.Na powierzchnię 86.5 m2 składają się:-salon z aneksem kuchennym;-trzy sypialnie;-łazi...

850 000 PLN (9 827 zł/m2)

4
1
86.5 m2
2010
15350496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542960 15350496 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

558 600 PLN (5 781 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15091712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607669 15091712 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15887842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795675 15887842 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Szczecina - przy PL Rodła. Mieszkanie posiada 55,40m2 i znajduje się na 2 (wysokim) piętrze z 11 w wieżowcu z lat 70. W budynku dwie nowoczesne windy plus budynek jest ocieplony. Piętro je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 924 zł/m2)

3
1
55.4 m2
1970
15810520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413109 15810520 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą, w świetnej lokalizacji przy ul. Witkiewicza w Szczecinie. Najważni...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (7 856 zł/m2)

3
1
59.7 m2
1975