• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 80.45m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 200 000 PLN
  • MiastoKołobrzeg
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . 

Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. 

Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.

Mieszkanie o powierzchni 80,45m2, na którą składają się:

- salon z aneksem kuchennym

- 3 sypialnie

- 1 łazienka z WC

- 1 WC

- przedpokój

- balkony o wym. 4,31 m2 i 9,64 m2.

Lokal w stanie deweloperskim, do wykończenia. Możliwość zakupu mieszkania sąsiadującego o pow. 93,99 m2 ( wraz z projektem połączenia obu lokali mieszkalnych ). 

Do mieszkania przynależą:

- stanowisko garażowe w cenie 70.000,00 złotych 

Cena łączna za lokal mieszkalny oraz stanowisko garażowe - 1 270 000,00 zł

Centrum Park to nowe osiedle w znakomitej lokalizacji tuż przy Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego. 

Osiedle składa się z trzech połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, każdy z dwupoziomową halą garażową. 

Opis oferty  sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889710
  • Data publikacji: 12 maja 2026 12:50 (58 minut temu)
  • Liczba sypialni: 3
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 5 / 7
  • Balkon:

Cechy oferty

  • Parking: Na podwórku
  • Materiały: Tech. mieszana
  • System ogrzewania: Miejskie

Mapa

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, Centrum, ul. Bogusława X/22 , 78-100
Administrator

Administrator

+48XXXXXX098
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Kołobrzeg, Centrum, Ul. Bogusława X

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15889710

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 200 000 PLN

14 916 zł/m2
Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

Administrator

+48604288098

Główne cechy:

  • Powierzchnia 80.45m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM

Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . 

Mieszkanie o powierzchni 80,45m2, na którą składają się:

- salon z aneksem kuchennym

- 3 sypialnie

- 1 łazienka z WC

- 1 WC

- przedpokój

- balkony o wym. 4,31 m2 i 9,64 m2.

Do mieszkania przynależą:

- stanowisko garażowe w cenie 70.000,00 złotych 

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889710
  • Data publikacji: 12 maja 2026 12:50 (58 minut temu)
  • Liczba sypialni: 3
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4