• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg Centrum

Znalezionych ofert: 41

15890033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867579 15890033 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIEŻO PO REMONCIE- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE- BALKON- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY- ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
15889632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856559 15889632 Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z windą, który liczy sobie 11 pięter.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (9 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15889846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim Kołobrzeg Centrum 27862465 15889846 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek. Mieszkanie o powierzch...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 250 000 PLN (13 299 zł/m2)

3
2
93.99 m2
2026
15889710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM 27859007 15889710 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.Mieszka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 200 000 PLN (14 916 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2026
15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15722405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Kołobrzeg ul. Zapleczna - centrum 24617265 15722405 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony j...

Kołobrzeg (Centrum), Zapleczna

730 000 PLN (11 624 zł/m2)

3
1
62.8 m2
2004
15860916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27189119 15860916 Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii LubelskiejGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI MIESZKANIE ODŚWIEŻONE 2 LATA TEMUNieruch...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (9 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15726355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24697302 15726355 Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. 2-pokojowe przy ul. Szpitalnej na zamkniętym osiedlu.Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza i ekskluzywne udogodnienia.Główne atuty nieruchomości:MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRYTWATNEGO MI...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (17 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15659998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23454873 15659998 Apartament z balkonem na 9 piętrze budynku w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow. 23,46 m2 z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym apartamentowcu z własną bazą zabiegowo-rehabilitacyjną, SPA i niepowtarzalną restauracją z urzekającym widokiem na rze...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

325 000 PLN (14 130 zł/m2)

1
1
23 m2
1986
15411487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17936326 15411487 Oferuje na sprzedaż dwustronną kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta - KOŁOBRZEGGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI• DWUSTRONNE MIESZKANIE• DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M• BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI• MIESZKANIE ODŚW...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

349 000 PLN (10 265 zł/m2)

1
1
34 m2
1975
14775485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 188097 14775485 Niepowtarzalne, zadbane mieszkanie 'z duszą' na kołobrzeskiej starówce w nowym budownictwie. Stylowe i przytulne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m2 na kołobrzeskiej 'nowej starówce' w pobliżu Bazyliki, ratu...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 676 zł/m2)

3
1
74 m2
2004