• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 185m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 150 000 PLN
  • MiastoIńsko
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko.
Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada liczne nasadzenia i drzewa oraz jest zasłonięty z każdej strony żywopłotem. Działka jest ogrodzona płotem i posiada bramę wjazdową z dojazdem do nieruchomości oraz garażu.

Istotnym atutem nieruchomości jest jej położenie – około 800 m od plaży głównej w Ińsku oraz około 300 m od linii brzegowej jeziora. W bliskiej okolicy znajdują się również sklepy spożywcze oraz restauracje.

Posiadłość składa się z 185 m² powierzchni użytkowej, w skład której wchodzą dwa piętra oraz garaż pod budynkiem.
Ogrzewanie podłogowe w całym domu, dodatkowo piec oraz kominem.

Parter:
duży salon wraz z jadalnią, kuchnia wraz z małym pomieszczeniem gospodarczym, toaleta z prysznicem, pokój sypialniany, przedsionek. I piętro: duża łazienka z wanną, pokój sypialniany, duży pokój sypialniany – o sporych rozmiarach, z możliwością podziału na dwa mniejsze w razie potrzeby.

Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę i prywatność, a także dla potencjalnego inwestora pod wynajem sezonowy.
W cenie zawarty jest również jacht BEZ-2 oraz pełne umeblowanie i wyposażenie.
Dom jest wyposażony w rolety antywłamaniowe.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890384
  • Data publikacji: 13 maja 2026 13:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Ińsko ,
Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

+48XXXXXX163
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Ińsko

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15890384

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 150 000 PLN

6 216 zł/m2
Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

Patryk Lewandowski

+48789357163

Główne cechy:

  • Powierzchnia 185m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2000

Dom jest wyposażony w rolety antywłamaniowe.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO