• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje12
  • Łazienki3
  • Powierzchnia 380.11m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 729 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1980

Opis szczegółowy

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno.
Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dostęp do komunikacji miejskiej oraz niepowtarzalny klimat tej dzielnicy.
Nieruchomość położona jest przy jednej z cichych uliczek na działce o powierzchni 425 m2 zagospodarowanej w nasadzenia i roślinność .
Dom o powierzchni użytkowej ok. 380 m2 został wybudowany w 1980 r.

Na powierzchnię domu składają się cztery kondygnacje:

PRZYZIEMIE (ok. 131 m2):
- garaż ok. 25 m2. W bryle budynku garaż z którego możemy przejść do części mieszkalnej.
- pomieszczenia gospodarcze: ok. 29, 27 i 9 m2,
- kotłownia ok. 18 m2,
- WC ok. 4 m2,
- korytarz ok. 18 m2,
- schowek ok. 2 m2.

PARTER (powierzchnia użytkowa ok. 79 m2):
- salon ok. 29 m2,
- pokój 10 m2,
- kuchnia z jadalnią ok. 19 m2,
- łazienka ok. 4 m2,
- hall ok. 14 m2,
- przedsionek ok. 2 m2.

PIĘTRO 1 (powierzchnia użytkowa ok. 87 m2):
- trzy sypialnie 38, 17, 11 m2, największa sypialnia z możliwością podziału na dwa pokoje,
- łazienka ok. 6 m2,
- korytarz z szafą ok. 16 m2.

PIĘTRO 2 (powierzchnia użytkowa ok. 84 m2):
- trzy sypialnie 40, 13, 9 i 7 m2,
- łazienka ok. 5 m2,
- korytarz z szafą ok. 16 m2.

Nieruchomość wyposażona we wszelkie media miejskie (prąd, gaz, woda, kanalizacja, oraz system alarmowy).
Ogrzewanie z pieca gazowego. Ogrodzenie posesji wykonane z elementów kutych i kamienia.
Grube mury zapewniają utrzymanie ciepła w budynku. Okna drewniane nowego typu.

Tę nieruchomość polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. W bliskiej odległości znajduje się szkoła i inne punkty użyteczności publicznej.
Doskonale sprawdzi się również do prowadzenia działalności w części domu.

Niedostateczne środki? To nie problem:
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Zapraszam na prezentację.

OFERTA STANOWI WYŁĄCZNOŚĆ BIURA NIERUCHOMOŚCI

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891425
  • Data publikacji: 14 maja 2026 17:40 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 12

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15891425

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 729 000 PLN

4 549 zł/m2
Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 380.11m2
  • Pokoje 12
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 1980

Opis - Dom Wolnostojący

Na powierzchnię domu składają się cztery kondygnacje:

PRZYZIEMIE (ok. 131 m2):
- pomieszczenia gospodarcze: ok. 29, 27 i 9 m2,
- kotłownia ok. 18 m2,
- WC ok. 4 m2,
- korytarz ok. 18 m2,
- schowek ok. 2 m2.

PARTER (powierzchnia użytkowa ok. 79 m2):
- salon ok. 29 m2,
- pokój 10 m2,
- kuchnia z jadalnią ok. 19 m2,
- łazienka ok. 4 m2,
- hall ok. 14 m2,
- przedsionek ok. 2 m2.

PIĘTRO 1 (powierzchnia użytkowa ok. 87 m2):
- łazienka ok. 6 m2,
- korytarz z szafą ok. 16 m2.

PIĘTRO 2 (powierzchnia użytkowa ok. 84 m2):
- trzy sypialnie 40, 13, 9 i 7 m2,
- łazienka ok. 5 m2,
- korytarz z szafą ok. 16 m2.