• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15894789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27948976 15894789 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 260 m², z garażem w bryle budynku (1. stanowiskowym), zlokalizowany w atrakcyjnej destynacji szczecińskiego Żelechowa. Nieruchomość usytuowana na działce, o łącznej powier...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 390 zł/m2)

7
-
259.54 m2
2005
15705521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281009 15705521 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (5 675 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15897532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28005733 15897532 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej dzielnicy (Sławocieszeprzystanek i stacja Zdunowo), niedaleko lasów - z dobrym dojazdem do Centrum Szczecina, a Twój budżet jest ograniczony, to jest to oferta ideal...

649 000 PLN (6 971 zł/m2)

3
1
93.1 m2
1920
15886564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761990 15886564 Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd.Dom posiada taki rozkład , że mogłyby zamieszkać w nim dwie rodziny ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (4 958 zł/m2)

6
2
240 m2
1975
15897568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28006451 15897568 Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie, ciszę spokojnego osiedla i dom, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez remontów i bez dodatkowych kosztów. Ta nowoczesna połówka bliźniaka na szczecińskim Pogodnie to propozycja dla osób, któr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (11 575 zł/m2)

5
1
127 m2
2018
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15883209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673667 15883209 Głębokie prestiżowa dzielnica SzczecinaCztery kondygnacje, z których każda może być osobnym światem – idealne miejsce do życia, pracy i odpoczynku.Widok na zieleń, cisza Głębokiego, a do jeziora 5 minut spacerem.NOWOCZESNA ARCHITEKTURA CZTERY KONDYG...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 199 000 PLN (9 201 zł/m2)

7
-
239 m2
2025
15883020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673256 15883020 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno, przy ul. Karola Libelta.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 121,83 m² (157,56 m² powierzchni całkowitej) to idealna propozycja d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (6 315 zł/m2)

5
2
157.56 m2
1930
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022