- Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
Lokal Komercyjny lokal usługowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 90.8m2
- Rodzaj Lokal usługowy
- Cena 5 500 PLN
- MiastoStargard
- Rok budowy2021
Opis szczegółowy
Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji!
Oferta bez prowizji - 0%
Nowoczesny i przestronny lokal o pow. 90,8 m2 położony jest na parterze apartamentowca (Osiedle Centrum) z dwoma niezależnymi wejściami od strony ulicy Szczecińskiej.
Lokal nowocześnie wykończony idealnie się nadaję pod działalność usługową bądź handlową. W lokalu rekuperacja oraz system alarmowy.
Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu bezpośrednio przy lokalu oraz parking ogólnodostępny.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Preferowany najem długoterminowy, wymagana kaucja zabezpieczająca.
W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892355
- Data publikacji: 14 maja 2026 18:37 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Zachodniopomorskie, Stargard ,
Lokal Usługowy na wynajem - Stargard
nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15892355
5 500 PLN
61 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 90.8m2
- Pokoje 11
- Rok budowy 2021
Opis - Lokal usługowy
Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji!
Oferta bez prowizji - 0%
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892355
- Data publikacji: 14 maja 2026 18:37 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11